Suplovanie - PONDELOK 12. 2. 2018

Informácie pre žiakov - Učitelia

Dnes chýbajú títo učitelia:
Cimbalová Ľubomíra, Pejko Otomar, Kristanová Ľudmila, Matisová Zuzana, Bodnárová Gabriela, Bugorčíková Dana, Jano Peter, Klímová Dagmar, Letošníková Petra, Novotná Zuzana, Palenčárová Ingrid , Šolcová Emília, Vrabel Jozef, Siváková Daniela, Kobulská Katarína, Melichová Ingrid, Horváthová Katarína(1-1)

TriedaHodinaUčiteľPredmetKto supluje
I.A, I.B3Novotná ZuzanaTSVOdpadlo
I.A, I.C, I.B, I.D7Kristanová ĽudmilaNEJOdpadlo
I.B2Siváková DanielaTSVOdpadlo
I.D, I.A, I.B, I.C7Bugorčíková DanaNEJOdpadlo
I.D, I.B8Pejko OtomarINFOdpadlo
9Pejko OtomarINFOdpadlo
II.A1Andrášová TatianaOBNIIA -> OU1
2Matisová ZuzanaBIO->SJLRadaljová Milada / IIA -> OU1
3Tóthová MáriaCHEIIA -> OU1
4Harabin SlavomírFYZIIA -> IA
5Harabin SlavomírMATIIA -> IA
6Radaljová MiladaSJLIIA -> OU1
7Melichová IngridANJOdpadlo
II.B5Matisová ZuzanaBIO->SJLPalírová Alena
6Bugorčíková DanaNEJOdpadlo
7Kobulská KatarínaANJOdpadlo
7Bodnárová GabrielaANJOdpadlo
II.C1Letošníková PetraCHEOdpadlo
2Kristanová ĽudmilaNEJ->OBNAndrášová Tatiana
2Melichová IngridANJ->OBNAndrášová Tatiana / JU1 -> IIC
3Šolcová EmíliaNEJBaranová Lucia / IIIC -> IIC
3Kobulská KatarínaANJBaranová Lucia / JU2 -> IIC
4Matisová ZuzanaBIOBaranová Lucia
7Matisová ZuzanaTSVOdpadlo
II.C, II.D7Siváková DanielaTSVOdpadlo
II.D2Šolcová EmíliaNEJOravcová Silvia / IIIC -> IID
3Letošníková PetraCHEOravcová Silvia
6Šolcová EmíliaNEJOdpadlo
8Bugorčíková DanaTSVOdpadlo
III.A4Kristanová ĽudmilaNEJDvorská Ľubomíra / JU1 -> IC
5Novotná ZuzanaBIO->SJLRadaljová Milada
6Kobulská KatarínaANJOravcová Silvia / JU1 -> IIIA
6Melichová IngridANJOravcová Silvia
III.B4Melichová IngridANJStarostová Dana
5Bodnárová GabrielaANJBaranová Lucia
5Vrabel JozefINFBaranová Lucia / INF2 -> IIIB
6Siváková DanielaTSVOdpadlo
7->6Palírová AlenaSJLPresun 7->6
III.B, III.D0Bugorčíková DanaTSVOdpadlo
1Horváthová KatarínaFRJOdpadlo
III.C1Siváková DanielaTSVOdpadlo
1Bugorčíková DanaTSVOdpadlo
4Letošníková PetraBIOOdpadlo
5Šolcová EmíliaNEJKňazovická Katarína
6->4Partilová LuciaSJLPresun 6->4
III.D1Šolcová EmíliaNEJOdpadlo
2Baranová LuciaMATIIID -> OU4
3Labunová JanaDEJIIID -> IB
4Radaljová MiladaSJLIIID -> OU4
5Melichová IngridANJStarostová Dana / IIID -> ID
6Palenčárová Ingrid FYZ->THProkaiová Marianna / FYZ -> IIIC
IV.A, IV.B3Kristanová ĽudmilaNEJOdpadlo
IV.A, IV.B, IV.C, IV.D4Andrášová TatianaDEJFrankovičová Zlatica
5Andrášová TatianaDEJFrankovičová Zlatica
IV.A, IV.C4Klímová DagmarCHEOdpadlo
5Klímová DagmarCHEOdpadlo
IV.A, IV.C, IV.D6Pejko OtomarINFPoradský Ján
7Pejko OtomarINFOdpadlo
IV.B1Kobulská KatarínaANJOdpadlo
2Kobulská KatarínaANJOdpadlo
IV.C1Melichová IngridANJOdpadlo

zvyšok 1. ročníka sa učí podľa rozvrhu 1.B - celý týždeň
III.C - 6. hodina - workshop

http://www.aScTimeTables.com - 23. 2. 2018 8:32:49
Gymnázium, Šrobárova 1, Košice