Suplovanie - ŠTVRTOK 31. 5. 2018

Informácie pre žiakov - Učitelia

Dnes chýbajú títo učitelia:
Cimbalová Ľubomíra, Pejko Otomar, Palírová Alena, Oberhaus Michael, Poradský Ján, Vrabel Jozef, Spišiak Ladislav(2-32), Bodnárová Gabriela, Bugorčíková Dana, Kobulská Katarína, Labunová Jana, Melichová Ingrid, Partilová Lucia, Radaljová Milada, Palenčárová Ingrid (0-6), Frankovičová Zlatica

TriedaHodinaUčiteľPredmetKto supluje
I.A3Bodnárová GabrielaANJSiváková Daniela / IA -> IVA
3Kňazovická KatarínaANJIVB -> IVC
4Bodnárová GabrielaANJKňazovická Katarína / IA -> JU1
5Partilová LuciaETVSiváková Daniela / IC -> IVA
6Palírová AlenaUKLStarostová Dana / IA -> IIIA
I.B1Pejko OtomarINFOdpadlo
2Pejko OtomarINFOdpadlo
4Dvorská ĽubomíraMATIB -> IIC
5Coronič MarekGEGIB -> IVD
6Melichová IngridANJKňazovická Katarína / IB -> IVA
6Vrabel JozefINFOdpadlo
7Vrabel JozefINFOdpadlo
7Novotná ZuzanaBIOIB -> IIB
I.B, I.D, II.A, II.B, II.D, III.D, IV.C8Bugorčíková DanaTVOOdpadlo
9Bugorčíková DanaTVOOdpadlo
I.C0Bodnárová GabrielaANJOdpadlo
1Melichová IngridANJOdpadlo
1Bodnárová GabrielaANJOdpadlo
3Matisová ZuzanaBIOIC -> BIO
4Poradský JánINF->MATBaranová Lucia / INF1 -> IVD
4Vrabel JozefINF->MATBaranová Lucia / INF2 -> IVD
4Oberhaus MichaelNEJ->MATBaranová Lucia / JU3 -> IVD
5Poradský JánINFŠolcová Emília / INF1 -> IVC
5Vrabel JozefINFŠolcová Emília / INF2 -> IVC
6Baranová LuciaMATIC -> IID
I.D3Radaljová MiladaSJLKarkošiaková Zlatica
4Bugorčíková DanaTSVNovotná Zuzana
7Kňazovická KatarínaANJJU2 -> IVA
II.A7Melichová IngridANJOdpadlo
II.B3Palírová AlenaSJLŠolcová Emília
II.C1Poradský JánINFOdpadlo
2Poradský JánINFOdpadlo
2Coronič MarekINFOU5 -> INF3
2Oberhaus MichaelNEJŠolcová Emília
4Partilová LuciaSJL->THCoronič Marek
5Spišiak LadislavMAT->BIOMatisová Zuzana
II.D1Starostová DanaANJJU2 -> JU1
3Starostová DanaANJJU2 -> JU1
5Radaljová MiladaSJL->THStarostová Dana
6Labunová JanaDEJOdpadlo
7->6Jano PeterNBKPresun 7->6 (IID -> IIIB)
7Labunová JanaETVOdpadlo
III.A3Melichová IngridANJ->BIONovotná Zuzana
3Kobulská KatarínaANJ->BIONovotná Zuzana / JU1 -> IIIA
III.A, III.B7Poradský JánSEIOdpadlo
8Poradský JánSEIOdpadlo
III.A, III.B, III.C, III.D1Palenčárová Ingrid CVFOdpadlo
2Palenčárová Ingrid CVFOdpadlo
III.B4Palírová AlenaSJL->THAndrášová Tatiana
III.B, III.D6Bugorčíková DanaTSVOdpadlo
III.C3Partilová LuciaSJLOdpadlo
4Spišiak LadislavMAT->THLetošníková Petra
5Labunová JanaDEJAndrášová Tatiana
6Oberhaus MichaelNEJOdpadlo
III.C, III.D6Szedláková ĽudmilaRUJIIID -> JU1
III.D3Kobulský JánOBNIIID -> IVD
4Melichová IngridANJStarostová Dana / IIID -> IVA
5Baranová LuciaMATIIID -> FYZ

3. roč. výber-exkurzia na UPJŠ - zraz 9:00 h.Jesenná ul.alebo 8:50 h. na vrátnici s prof. Spišiakom

http://www.aScTimeTables.com - 31. 5. 2018 11:53:30
Gymnázium, Šrobárova 1, Košice